Alice in the Mirrors of Albion 5.1 (ios)

Alice in the Mirrors of Albion

5.1
Alice in the Mirrors of Albion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alice in the Mirrors of Albion, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Alice in the Mirrors of Albion, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. 15 farklı oyun modunun yer aldığı oyunda gizemli olayların içerisine giriyoruz.

Bağımlılık yapan bir etkiye sahip olan Alice in the Mirrors of Albion gizem, suç, entika ve heyecan dolu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Viktorya döneminde geçen oyunda mistik olaylar asla bitmiyor. Açıklanması zor olaylar ve hüküm sürmeye başlayan kötülüklere karşı mücadele ediyor ve kötülükleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Tıpkı bir dedektif gibi olduğumuz oyunda ustaca gizlenmiş nesneleri buluyor ve suçları açıklamaya çalışıyoruz. Oyunda yer alan 15'den fazla mini bulmaca oyununu oynayarak da işimizi kolaylaştırabiliyoruz. Zorlu görevlerin de yer aldığı oyunda hergün yeni yerler keşfediyoruz. Ayrıca oyunu internet bağlantısına gereksinim duymadan da oynayabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Mistik olaylar
  • Zorlu görevler
  • İlgi çekici karakterler
  • Eşsiz hikaye
  • Çevrimdışı oyun imkanı

Alice in the Mirrors of Albion oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.