Alive! 1.0 (ios)

Alive!

1.0
Alive!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alive!, Live Photo'larınıza filtre ve efekt uygulayabileceğiniz, GIF veya video formatına dönüştürebileceğiniz bir uygulama.

Alive!, iPhone 6s’inizle çektiğiniz Live Photo’lara filtre ve efekt uygulayabileceğiniz, düzenleme yapabileceğiniz bir uygulama. Normalde düzenlemeyen canlı fotoğrafları bu uygulamayla sorunsuzca düzenleyebilmenin yanında Live Photo’larınızı Apple cihazı olmayan bir arkadaşınızla paylaşabilmeniz için GIF veya video formatına dönüştürme şansına da sahipsiniz.

Fotoğrafları kısa süreliğine canlı hale getirerek kısa süreliğine de olsa anı yaşamamızı sağlayan Live Photo’lar için özel hazırlanmış filtre uygulaması olarak karşımıza çıkan Alive!’da 20’den fazla filtre seçeneğinin yanı sıra fotoğrafın parlaklık, sıcaklık, doygunluk, gölge, kontrast ayarını yapma, Live Photo’dan sesi çıkarma seçenekleri çok basit hazırlanmış arayüz üzerinden sunuluyor.

Filtre uyguladığınız Live Photo’larınızı GIF ve video formatında paylaşma şansına da sahipsiniz. Daha da güzeli hem GIF hem de videonun kalitesini, boyutunu, hızını dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz. Uygulamanın tek kötü yanı ücretli olması diyebilirim. Bu kadar fazla seçeneği sunan başka bir Live Photos uygulaması yok ancak filtre ve düzenleme araçlarının sayısı güncellemelerle artırılırsa daha ön plana çıkabilir.

YORUMLAR