Altınyıldız Classics 1.0 (ios)

Altınyıldız Classics

1.0
Altınyıldız Classics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    Br Mağazacılık

Altınyıldız Classics uygulamasında, giyim alışverişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Altınyıldız Classics uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden giyim alışverişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şık ve kaliteli erkek giyim ürünlerini bulabileceğiniz Altınyıldız Classics uygulamasında, sezonun en yeni ve trend ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ne alacağınıza karar veremediğinizde faydalanabileceğiniz kombin önerileri bölümü de sunan uygulamada, size özel indirim, kampanya ve fırsatlardan anlık bildirim özelliği ile anında haberdar olabilirsiniz.

Ürünleri renk, beden ve fiyat filtreleri kullanarak listeleyebileceğiniz Altınyıldız Classics uygulamasında, siparişlerinizi kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneklerini kullanarak tamamlayabilirsiniz. Sipariş takibinizi de uygulama üzerinden yapabileceğiniz Altınyıldız Classics uygulamasında, ürünleri favorilerinize ekleyebilir daha sonra tekrar inceleyebilirsiniz. Siz de kaliteli ve şık ürünler satın almak istiyorsanız, Altınyıldız Classics uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR