Animal Sounds 4.1 (ios)

Animal Sounds

4.1
Animal Sounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animal Sounds, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde çocuklarınıza hayvanların seslerini öğretebileceğiniz ve birlikte eğlenebileceğiniz yararlı ve eğitici bir iOS uygulamasıdır.

Animal Sounds, isminden de belli olduğu gibi bir hayvan sesleri uygulamasıdır. 55'den fazla hayvanın resim, isim ve seslerinin bulunduğu uygulamanın kullanımı son derece basit. Sesini dinlemek istediğiniz hayvanların resimlerinin üzerine dokunmak yeterli.

Çocuklarına hayvanların isimlerini ve seslerini öğretmek için kullanabileceğiniz uygulama, aynı zamanda onlarla birlikte eğlenceli zaman geçirebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde 20 hayan sesi ücretsiz size sunuluyor. Diğer tüm hayvanların seslerini açabilmek için 1.99 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Çocuklarınıza hayvan sevgisi ve bilgisi kazandırmak için mutlaka denemeniz gereken uygulama sayesinde hayvanların İngilizce isimlerini de çocuklarınıza öğretebilirsiniz.

Özellikler:

  • Kendi kartlarınızı ekleyerek ses kaydınızı koyabilirsiniz
  • 100'den fazla özel olarak seçilmiş fotoğraf
  • 8 farklı oynama modu
  • Düzenlenebilir yazı türü, tipi ve boyutu
  • Değiştirilebilir oyun hızı
  • İstediğiniz hayvan kartlarını silebilme

Bebeklerinizi ve ufak çocuklarınızı eğlendirmek ve aynı zamanda bir hayvanlar hakkında yararlı bilgiler öğretmek için kullanabileceğiniz Aniğmal Sounds uygulamasını ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR