Apollo Browser

Apollo Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif ve hızlı bir web tarayıcısı olan Apollo Browser'ı denemeden geçmeyin.

Mobil cihazlarımız ile birlikte gelen standart web tarayıcıların çoğu zaman yeterince etkin olmadıkları ve kullanıcıların bu nedenle daha gelişmiş ve hızlı web sörfü imkanı tanıyan web tarayıcıları aradıkları bir gerçek. Apollo Browser tam da bu amaç için üretilmiş iPhone ve iPad web tarayıcılarından bir tanesi ve alternatif arayan kullanıcıların kesinlikle beğeneceklerine inanıyorum. Uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve içerisinde standart web tarama özelliklerinin yanında bazı gelişmiş araçlar da yer alıyor.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Google hesabınız ile sık kullanılanları senkronize edebilme
  • Reklamları engelleme ve bant genişliğinizi koruma
  • Sekme sınırlaması olmaması
  • Sekme değişimlerinde sayfa yeniden yükleme yok
  • Uzun yazıları okumak için okuma ekranı
  • Döküman, resim ve dosya indirme için dosya indirme yöneticisi

Her güncellemesinde daha fazla özelliğe kavuşan uygulama, Pinterest hesabınıza görsel ekleyebilmek için dahi destek sağlıyor ve gerekli butonları barındırıyor. Pek çok diğer uygulama ile de uyumlu bir şekilde çalışması sayesinde web tarayıcınızdaki bilgileri diğer uygulamalar ile de paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı en azından bir defa deneyerek daha iyi bir web gezintisi deneyimine göz atmanızı öneriyorum. Diğer web tarayıcılarının yetersiz oldukları yerde destekleyici bir araç olarak da kullanılması mümkün.

YORUMLAR