Battery Power Free 1.0.7 (ios)

Battery Power Free

Battery Power Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Battery Power Free sayesinde cihazınızın pilini daha kolayca yönetebilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazların güç yönetimi zaman içerisinde oldukça zor hale gelebiliyor çünkü cihazların şarj kapasitesi her şarjla giderek azalıyor ve bu nedenle bataryanın sağlığını azaltmayacak şarj yöntemlerini kullanmak gerekiyor. Dolayısıyla Battery Power Free gibi uygulamalar bataryanın daha iyi yönetilmesini sağlayabiliyor ve böylece uzun sürelerle cihazınızı kullanabiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde her defasında kendiniz hatırlamak zorunda kalmadan cihazınızın pilinin tam şarj döngüsünden otomatik olarak geçirilmesini sağlayabilir, böylece pilin genel sağlık durumunun daha iyi hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda pil kullanım istatistiklerini de tutan uygulama, hangi uygulamaların en çok güç harcadığını size aktarabiliyor.

Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Cihaz bataryasının genel durumunu iyileştirme
  • Pil yönetim ipuçları
  • Pil kullanım istatistikleri ve dökümantasyon
  • Daha iyi organizasyon için renkli görünüm

Battery Power Free'nin gerçekleştirebildiği şeyleri yapmak aslında manuel olarak da mümkün fakat bu işlemlerle vakit kaybetmek de bir o kadar gereksiz. Dolayısıyla uygulamayı pil yönetim işlemlerine daha az vakit harcamak için kullanabilirsiniz.

Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak Pro versiyona da geçiş yapabilir, böylece daha fazla özelliğe de erişim sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR