Beauty & Ugly Meter 1.1 (ios)

Beauty & Ugly Meter

1.1
Beauty & Ugly Meter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

beauty & ugly meter uygulaması fotoğrafınızı kullanarak güzelliğinizi ölçüp, puanlayıp sonra size söylüyor.

Aslında güzellik görecelidir derler fakat beauty & ugly meter uygulaması güzelliği ben belirlerim diyor. iOS platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde güzelliğinizi teyit edebilir veya çirkinliğinizi yüzünüze vurulmuş bir halde görebilirsiniz. Tabii ki şaka amaçlı söylüyoruz bizce her insan güzel!

Daha önce gündeme gelen yaş belirleyici programları andıran beauty & ugly meter, aynı şekilde yüz etrafında sarı bir çerçeve oluşturarak ne kadar güzel olduğunuzu söylüyor. Toplamda 100 puan üzerinden değerlendirme yapan uygulamanın nasıl bir algoritması olduğunu ise bilmiyoruz. Genelde güzellik konusunda cömert davrandığını söyleyebileceğimiz beauty & ugly meter, arkadaş ortamında kullanılabilecek eğlenceli bir uygulama.

beauty & ugly meter'e fotoğraf eklemek için albümlerinizi kullanabildiğiniz gibi dilerseniz de canlı olarak yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz. Eğlence arayanlar ve ne kadar güzel olduğunu merak edenler için beauty & ugly meter uygulaması güncel halde indirilmeyi bekliyor.

YORUMLAR