Black SMS 4.0 (ios)

Black SMS

4.0
Black SMS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    Tyler Weitzman

Göndereceğiniz mesajları farklı metinlerle kamufle ederek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Black SMS, iOS cihazlarınız üzerinden arkadaşlarınızla şifreli olarak mesajlaşabileceğiniz başarılı bir uygulama. Her iki tarafa da yüklenen uygulama aracılığıyla, artık mesajlarınızı kimse anlamayacak diyebilirim.

Black SMS, sahte mesajlarla gizlenmiş mesajlar atabileceğiniz bir uygulama. Peki bu nasıl oluyor? Dediğinizi duyar gibiyim. Uygulama üzerinden, asıl mesajlarınızı farklı metinlerle kamufle ederek gönderebiliyorsunuz. Mesaj oluştur butonuna bastıktan sonra, mesajı göndereceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. “Type fake replacement text” bölümüne, karşıdaki kişide görünecek mesajı, “Type secret message” bölümüne de asıl göndermek istediğiniz mesajı ya da fotoğrafı ekliyorsunuz. Create butonuna tıkladıktan sonra, şifreyi girip Gönder butonuna yazmanız yeterli oluyor. Her iki tarafta da uygulamanın yüklü olması gerekiyor ve gelen mesajları çözümlemek için Reveal Message butonuna dokunmanız gerekiyor.

Mesajlarınız başkaları tarafından sürekli kurcalanıyorsa, Black SMS uygulaması mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi diye düşünüyorum. Karşı tarafta ya da sizde “Selam” şeklinde görünecek mesaja, dilediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlar için sunulan Black SMS uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR