Blink!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    425

  • ÜRETİCİ

    Luxand

Gizlilikle mesajlaşabileceğiniz güvenli bir alternatif iletişim uygulaması arıyorsanız iPhone ve iPad'de Blink!'e göz atmayı unutmayın.

Blink! uygulaması, iPhone ve iPad akıllı telefonlar ile tabletler için hazırlanmış olan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ancak üst düzey güvenlik seçenekleri ile kullanıcıların birbirleri arasında çok daha güvenli bir şekilde sohbet etmelerine olanak tanıyor. Elbette herhangi bir ücret talep etmemesi ve çok kolay kullanılır, basit bir arayüze sahip olması da güvenliğine ek olarak tercih edilebilmesini sağlıyor.

Uygulamada gönderdiğiniz tüm mesajlar için belli bir zamanı kendini yok etme zamanı olarak belirleyebiliyorsunuz ve böylece zaman dolduğunda mesajınız bir daha erişilemez hale geliyor. Pek çok diğer uygulama mesajları görüntülendiği anda yok ediyor ancak Blink! bunun yerine sizin belirlediğiniz yok etme süresini dikkate aldığı için daha keskin bir kontrol sahibi olabiliyorsunuz.

Gönderilen ve alınan mesajların hepsi şifrelemeli olarak aktarıldığı için internet hattınıza sızabilecek kişilerin herhangi bir şekilde mesajların içeriğini çözmesi de mümkün olmuyor. Uygulamada size mesaj göndermek isteyenlere adınızı veya telefon numaranızı vermeniz de gerekmiyor. Direkt olarak kullanabileceğiniz Blink ID sayesinde sadece uygulamaya dair kullanıcı adınızı vermeniz gerekiyor.

Eğer alternatif ancak kişisel güvenliğinize değer veren bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR