Blip Blup 1.1 (ios)

Blip Blup

1.1
Blip Blup
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blip Blup, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir bulmaca oyunudur.

Blip Blup, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Malesef oyun iOS cihazlar için ücretli ve oynayabilmek için 3.59 TL ödeyerek satın almalısınız.

Oyundaki amacınız ekrandaki tüm kareleri farklı bir renk ile boyamak. Bunu yapabilmek için bir kare seçerek dokanmalı ve rengin yayılmasını izlemelisiniz. Oyundaki dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi ise rengin yayılmasını engellemeye çalışan duvarlar vediğer şekiller. Tüm karelerin farklı bir renge dönüşmesini en az hamle sayısı ile gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede dha yüksek puan alabiliyorsunuz.

Parmağınız ile boyamaz istediğiniz kareye dokunduğunuzda boyanın yayılacağı kareleri görebiliyorsunuz. Parmağınızı ekrandan çekmeden önce dikkatlice kontrol ederek hamlelerinizi dikkatlice yapmanızı öneririm. Bu özellik ilk başlarda karşılaşacağınız kolay bölümlerde çok yararlı olmasada, ilerleyen zorlu bölümlerde işinize yarayacaktır.

Özellikler:

  • 120'den fazla bulmaca
  • 9 paket bölüm
  • HD Grafikler
  • Liderlik sıralaması

iOS cihazlar üzerinde ücretli olmasına rağmen verdiğiniz paranın karşılığını alacağınızı düşündüğüm basit ve eğlenceli bulmaca oyunu Blip Blup'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR