Boat Watch 1.20 (ios)

Boat Watch

Boat Watch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

"Ah o gemide ben de olsaydım" demeden önce Boat Watch'a danışın; bakalım nereye gidiyormuş. Boat Watch uygulaması sayesinde deniz üzerinde gördüğünüz gemilerin, yatların ve diğer taşıtların konum ve rota bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. 

Boat Watch denizle uğraşmayı seven kullanıcılara hitap eden bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen Boath Watch sayesinde deniz üzerinde gördüğünüz gemi ve yatlara dair kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uygulama temel olarak kullanıcıların deniz üzerindeki gemi ve yatların konumlarını canlı olarak takip etme şansı veriyor.

Peki bu uygulama hangi amaçla kullanılabilir? Öncelikle Boat Watch yakınları ve sevdikleri sık sık denize açılanlar tarafından kullanılabilir. Bu sayede merak ettiğiniz kişilerin denizdeki konumunu, gidecekleri yere varıp varmadığını ve genel durumlarını öğrenebilirsiniz. Sunulan bilgiler arasında geminin adı, tipi ve rotası yer alıyor.

Düzenli ve kolay kullanılan arayüzü sayesinde her türlü bilgiyi rahatlıkla kontrol edebildiğiniz Boat Watch’ta standart olarak sunulmayan fakat ayrıca satın alabileceğiniz bir özellik daha mevcut. Bu özelliği kullanarak kendi belirleyeceğiniz bir geminin veya teknenin yola çıkış ve varış zamanlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede denize açılan yakınlarınızın ve sevdiklerinizin tamamen güvende olduklarından emin olabilirsiniz.

Twitter ve Facebook desteği de sunan Boat Watch’tan takip ettiğiniz bilgileri e-posta yoluyla paylaşma şansına da sahipsiniz. Özet olarak hobileriniz arasında denizcilik varsa veya bu hobiye sahip bir yakınınız varsa Boat Watch kullanmak isteyeceğiniz uygulamalardan bir tanesidir.

YORUMLAR