BubbleFrame 2.1.2 (ios)

BubbleFrame

BubbleFrame
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BubbleFrame ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır ve hem fotoğraf hem de video düzenlemeye imkan sağlamaktadır.

BubbleFrame fotoğraflarına farklı görünüm kazandırmak ve onları daha çekici hale getirmek isteyenlerin denemesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor. BubbleFrame temel olarak kullanıcılara fotoğraflarını farklı geometrik şekillerde kesmelerine ve metin eklemelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış.

Uygulamada elips, daire, kare, dikdörtgen gibi geometrik şekiller bulunuyor. Bunlardan herhangi birini seçip fotoğrafa uygulayabiliyorsunuz. Bu aşamadan sonra dilerseniz geometrik şekil doğrultusunda metin ekleyebiliyorsunuz. Uygulamada toplamda 200'den fazla arkaplan bulunmakta. Bunlardan istediğinizi seçip fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak fotoğraflara kenarlık ekleyebilir, metinlerin renklerini ve opaklık değerlerini değiştirebilirsiniz. BubbleFrame'in en ilgi çeken yanlarından birisi de sadece fotoğraflara değil videolara da bu fonksiyonları uygulayabiliyor olması.

Sık sık fotoğraf ve video çekmeyi seviyor ve onları daha orijinal kılmak istiyorsanız BubbleFrame'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR