Bugün Ne Yesem?

Bugün Ne Yesem?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bugün Ne Yesem?, yemek seçiminde zorlandığınız vakit yardımınıza koşan pratik bir mobil uygulama.

Bugün Ne Yesem?, adından da anlaşılacağı üzere o gün ne yemeye karar veremediğiniz durumda oldukça işinize yarayacak bir mobil uygulama. Fast Food lezzetlerinden tatsız-tutsuz diyet menülerine kadar onlarca yemek önerisinde bulunan uygulama hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu.

Bugün Ne Yesem?, ne yiyeceğinize karar veremediğinizde yemek önerilerinde bulunarak işinizi kolaylaştıran bir uygulama. Uygulamada Fast Food, Kebap, Sulu Yemek, Tatlı, Diyet ve Karışık kategorilerinde birbirinden lezzetli onlarca yemek sunuluyor.

Zengin kategori seçeneği ile her mideye hitap eden uygulama yemek önerisinde bulunmakla kalmıyor, seçtiğiniz yemeğin kalori miktarını da gösteriyor. Önerilen lezzeti beğenmezseniz “Başka Öner” butonuna dokunarak veya iPhone’unuzu sallayarak öneriyi değiştirebiliyorsunuz. Beğenirseniz Facebook’ta Paylaş butonu ile o günkü önerilen yemeği paylaşabiliyorsunuz.

Bugün Ne Yesem?, dışarıdan yemek söylemek istediğinizde menüyü oluşturmanız yardımcı olan harika ve kesinlikle denenmesi gereken bir uygulama. Kullanımı da oldukça kolay ve pratik.

YORUMLAR