Cabin Escape: Alice's Story 1.0 (ios)

Cabin Escape: Alice's Story

1.0
Cabin Escape: Alice's Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cabin Escape: Alice's Story, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bulmaca ve gizemlerle dolu bir odadan kaçma oyunudur.

Cabin Escape: Alice's Story, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça farklı bir odadan kaçma oyunudur. Uygulama mağazası üzerinde 1 milyondan fazla indirme sayısına sahip Forever Lost oyununun üreticisi tarafından geliştirilen oyunda oldukça ilgi çekici ve etkileyici.

Oyunda Alice'e yardım ederek odadan kurtulmasını sağlamalısınız. Bunu yapabilmeniz için ise oda içerisinde ipuçları toplamalı ve bulmacaları çözmelisiniz. Eğer zor durumda kalırsanız ipuçları satın alarak ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Oyundaki tüm bulmacaları ve gizemleri çözerek bitirmeye çalışırken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz. Birbirinden güzel şarkılar bulunan oyunda, oyun içi kamera açıları kullanılmaktadır. Böylelikle oda içerisinde bulduğunuz ipuçlarının fotoğraflarını çekerek çıkış yolunu bulmaya çalışabilirsiniz. Oyun içerisindeki ilerleyişiniz düzenli olarak kaydedilmektedir. Bu nedenle herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Esrarengiz ve gizemli oyunlar oynamayı seviyorsanız, Cabin Escape: Alice's Story oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR