Calculator Expert 1.3 (ios)

Calculator Expert

1.3
Calculator Expert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Calculator Expert, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz gelişmiş bir hesap makinesi uygulamasıdır.

Calculator Expert, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça güzel tasarlanmış bir hesap makinesi uygulamasıdır. Uygulama ile elde edeceğiniz hesap makinesi, standart hesap makineleri gibi basit bir hesap makinesi değildir. Uygulama içerisinde kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek gerekli fonksiyonlar bulunmaktadır.

Uygulama hesaplama işlemlerini en kolay yapacak şekilde hazırlanmıştır. Uygulama ile daha önce yapmış olduğunuz tüm hesaplamalara geçmiş bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir önceki işleminizde yaptığınız hesaplamaları bir sonraki yapacağınız hesaplama işlemleri içerisinde kullanabiliyorsunuz. Calculator Expert içerisinde 25'den fazla matematiksel fonksiyon bulunmaktadır.

Uygulamanın arayüzü oldukça kullanışlı. Kullanıcıların uygulamanın arayüzünü ve genel tasarımını beğeneceğini düşünüyorum. Fakat en önemlisi uygulamanın sahip olduğu tüm özellik ve fonksiyonlara arayüz üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel hesaplamalar yapabilmeniz için gerekli olan araçları size sunan ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olna Calculator Expret'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR