CARROT Alarm 1.2.1 (ios)

CARROT Alarm

CARROT Alarm
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CARROT Alarm, sabahları eğlenceli bir şekilde uyanmanızı sağlayacak olan başarılı bir iOS alarm uygulamasıdır.

CARROT Alarm, sabahları 5 dakika daha fazla uyumak isteyenlerdenseniz yüklemeniz gereken uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle çalışanlar ve okula giden öğrenciler için sabahları uyanmak zordur. Fakat bunu eğlenceli ve özel bir hale getiren CARROT Alarm uygulaması oldukça yararlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Alarm kurmak için tek yapmanız gereken saati belirlemek. Fakat uygulamanın esas etkileyici noktası sizi farklı türde uyandırma yöntemlerinde. Uygulama sabahları kurduğunuz alarm saati geldiğinde farklı şarkıların karıştırılmış versiyonlarını çalarak sizinle konuşmaktadır. Sadece konuşmakla kalmayan uygulama size bazı emirler vererek bunları yapmanızı istiyor. Örneğin sizden telefonunuzu sallamanızı isteyebiliyor.

Uyanma vaktinizi eğlenceli bir oyuna dönüştüren uygulama sayesinde kalktığınızda daha güler yüzlü ve pozitif olabilirsiniz. Farklı ve eğlenceli bir alarm uygulamasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız CARROT Alarm uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR