City 2048 1.2.5 (ios)

City 2048

City 2048
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City 2048, iPhone ve iPad'de oynanabilir olan popüler bulmaca oyunu 2048'in şehir versiyonu.

City 2048, rakamları toplamak üzerine kurulu bulmaca oyunu 2048 üzerine kurulmuş bir şehir kurmaca oyunu olarak öne çıkıyor. iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazınıza ücretsiz indirip, ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayacağınız şehir temalı bulmaca oyununu daha önce 2048 oyununu oynadıysanız şiddetle tavsiye ediyorum.

Mağazada yeni karşımıza çıkan City 2048 oyunu temelde 2048 oyununun oynanışını sunuyor. Yine ufak bir tablo üzerinde kutucukları dikey ve yatay konumda kaydırarak eşleştirme yapıyorsunuz. Ancak bu sefer 2048 rakamına ulaşmak yerine metropolünüzü oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Farklı bir tema üzerine kurulu olduğundan 2048’e göre daha eğlenceli bir oynanış sunan City 2048 oyununda 4 x 4 bir tablo karşınıza çıkıyor. Aynı bölgeleri birbirine bağlayarak şehrinizi yavaştan oluşturmaya başlıyorsunuz. Şehrinizin ne kadar büyüdüğünü seviyenizden ve nüfus sayısından anlayabiliyorsunuz. Şehriniz genişledikçe eş zamanlı olarak nüfusunuz dolayısıyla puanınız artış gösteriyor.

Çoklu oyuncu desteği sunmayan şehir temalı bulmaca oyunu sonsuz oynanışa sahip. Şehrin nüfusu belli bir sayıya ulaştığında oyun sonlanmıyor. Diğer bir deyişle sürekli büyüme içerisindesiniz. Ayrıca farklı oyun modları da yer almıyor. Bu noktada oyunun sıkıcı olacağını düşünebilirsiniz ancak inanılmaz derece eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Bu oyunu oynadıktan sonra orijinal oyunu dönmeyi düşünmeyeceksiniz.

Ücretsiz olması ve oyun esnasında aniden reklam çıkartmaması ile de beğendiğim şehir temalı bulmaca oyunu City 2048 oyununu iOS cihazlarınıza indirmenizi öneririm.

YORUMLAR