Cleen 1.0.4 (ios)

Cleen

Cleen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cleen uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları kolayca düzenleyebilir ve gereksiz olanları silebilirsiniz.

Yerli yersiz çektiğiniz veya güzel bir konsept olduğu halde güzel çıkmayan fotoğraflarınızı silmeye üşeniyorsanız Cleen ile bu işi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu faydalı uygulama, Tinder’a benzer bir deneyim sunuyor. Sadece uygulamayı kullanarak albümünüze girmeniz ve beğenmediğiniz fotoğrafları silmek için onları aşağıya kaydırmanız yetiyor. Uygulamanın tek avantajı bu dğeil elbette. Eğer fotoğrafları yukarıya kaydırırsanız onları favorilerinze ekliyorsunuz. Aynı şekilde sola doğru kaydırırsanız daha sonra göz atmak için onları bir kenara ayırabiliyorsunuz.

Uygulama basit bir amaca hizmet ettiği için arayüz olarak çok bir şey sunmuyor. Sadece fotoğrafları düzenlerken ortaya çıkan animasyon iyi bir şekilde tasarlanmış, bunu belirtmeden geçemeyeceğim. Başta da belirttiğim gibi tıpkı Tinder’a benzer bir deneyim sunuyor. Eğer siz de çektiğiniz fotoğrafları kolay ve zevkli bir şekilde düzenlemek istiyorsanız Cleen’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR