Color Photo Edit 2.18 (ios)

Color Photo Edit

Color Photo Edit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Photo Edit ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilir ve efektlendirebilirsiniz.

Color Photo Edit uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor ve arkadaşlarınızla, ailenizle paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınızın daha güzel görünmelerini sağlayabiliyorsunuz. Pek çok farklı fotoğraf düzenleme uygulaması hali hazırda mevcut olsa da, Color Photo Edit uygulaması diğer uygulamalardan sıkılanlar için bir alternatif diyebilirim.

Uygulamada fotoğraflarınız üzerinde uygulayabileceğiniz yüzlerce farklı efekt yer alıyor ve yüksek kalitede fotoğraf kaydedilmesine imkan tanıyor. Böylece cihazınıza kaydedebilmek için fotoğraflarınızın kalitesini düşürmenize gerek kalmıyor. Daha iyi bir renk yönetimi için filtreler eklemek de mümkün ve böylece fotoğraflarınız orijinal hallerine göre oldukça fark göstereceklerdir.

Katman desteğine sahip olması sayesinde birden fazla fotoğrafı tek bir görselde bir araya getirebilir ancak aynı görsel içindeki resimlerin hepsini ayrı ayrı yönetmeye devam edebilirsiniz. Böylece hepsinin üzerinde farklı işlemler yapmak ve hepsine farklı görünümler vermek mümkün hale geliyor.

Fotoğraf ve resimlerinize yazılar eklemek de Color Photo Edit ile mümkün ve böylece vermek istediğiniz mesajları çok daha kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Dolayısıyla, mobil cihazlarınızda yeni bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız göz atmayı sakın unutmayın.

YORUMLAR