Color Shine 1.3 (ios)

Color Shine

1.3
Color Shine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Shine uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı siyah beyaz hale getirebilir ve daha sonra renklendirebilirsiniz.

Color Shine uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor ve temel olarak fotoğraf renklendirme işlemleri için kullanılıyor. Arayüzünün tüm renk değişikliklerini kolayca gerçekleştirmenize olanak veren yapısı sayesinde dilediğiniz görünümü elde etmek oldukça basit.

Cihazınızda bulunan fotoğrafları Color Shine içerisine yüklediğinizde, fotoğraflarınız ilk olarak siyah beyaz hale getiriliyorlar ve daha sonra bu fotoğraflar üzerinde istediğiniz gibi renkli boyama işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede bir fotoğrafta sadece saçlarınızın, kıyafetinizin ya da arkaplanın renkli olmasını sağlamak sizin elinizde.

Color Shine'ın tüm özelliklerini kısaca listelemek gerekirse;

  • İleri ve geri alma işlemleri
  • Boyama dairesinin boyutunu ayarlama
  • Boyama, silme ve yakınlaştırma
  • Parmakla kolayca renk boyama

Uygulama içerisinden gerçekleştirdiğiniz tüm operasyonları direkt olarak yeniden galerinize kaydedebiliyor, isterseniz sosyal ağlar üzerinden de arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Bunun yanında e-posta ile gönderim gerçekleştirmek de mümkün.

Renklendirmeler ve düzenlemeler konusunda herhangi bir kısıtlama olmadığı için dilediğiniz gibi fotoğraflarınızı boyayabilir ve yeniden renklendirebilirsiniz.

YORUMLAR