Colors United 1.0 (ios)

Colors United

1.0
Colors United
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colors United, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

Colors United, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çevredeki objeleri ele geçirip kendi alanımızı genişletmeye çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza renkli karelerden oluşan bir alan çıkıyor. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi ve mor renklerinden birini seçip tüm ekranı o renge bürümeye çalışıyoruz. Dolayısıyla doğru rengi seçmek çok önemli. Bunun en büyük sebebi ise mümkün olduğunca az hamle yaparak ekranı ele geçirmemizin öngörülmesi. Şayet öngörülen hamle miktarını aşarsak başarısız sayılıyoruz ve yeninden başlamak zorunda kalıyoruz.

Colors United'ta 75 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin hepsi kendine has tasarımlara sahip ve kolaydan zora doğru sıralanmışlar. İlk birkaç bölümde çözmesi kolay bulmacalarla karşılaşıyoruz fakat ilerledikçe zorluk seviyesi bir hayli artıyor.

Colors United'ın en çok hoşumuza giden noktası farklı oyun modları sunması oldu. Sunulan modlardan istediğimizi seçerek oyunun tadını çıkartabiliyoruz.

Basit arayüzü ve keyifli atmosferi sayesinde Colors United'ın ilgi çekeceği aşikar. Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Colors United iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR