Comics

Comics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comics, iPhone ve iPad sahiplerinin en sevdiği süper kahramanları ceplerinde gezdirmelerini sağlayhan ücretsiz ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Comics, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden neredeyse tüm popüler karikatür kitaplarını okuyabilmenizi sağlayan eğlenceli bir iOS uygulamasıdır. Uygulama içerisinde çok fazla sayıda karikatür bulunmaktadır.

Uygulama içerisinde 45.000'den fazla Marvel karikatürleri, DC karikatürleri, Image karikatürleri, IDW ve Disney karikatürleri yer almaktadır. Ayrıca uygulama içerisinde bulabileceğiniz bazı karikatür kitapları, Iron Man, Spider-Man, Daredevil, Captain America, The Hulk, The Fantastic Four, Thor, Batman, Justice League, Superman, Man of Steel, Green Lantern, Smallville, V for Vendetta, Sandman, The Walking Dead, Saga, The Adventures of Spawn Star Trek, Doctor Who, Judge Dredd, G.I. Joe, Angel, Mickey Mouse, Cars, Toy Story, Donald Duck, Finding Nemo, The Lion King ve çok daha fazlasıdır.

Comixology sitesi üzerinden yapacağınız alışveriş sonrasında da tüm karikatürler iOS cihazlarınıza otomatik olarka senkronize olmaktadır.

Özellikler:

  • Sade görüntüler
  • Sayfaları kolayca değiştirme
  • Her hafta yayınlanan ücretsiz karikatür kitapları
  • Haberler ve incelemeler

Karikatür okumayı seviyorsanız, Comics sizin için en iyi iOS uygulamalarından biri olacaktır. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.