CoPilot™ GPS 9.6.0.638 (ios)

CoPilot™ GPS

CoPilot™ GPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için GPS rota takip ve yol tarifi uygulamasıdır.

Marketlerde bir çok GPS uygulaması var ve açıkçası birçoğu işinizi görüyor. Fakat CoPilot GPS diğer basit özelliklere sahip GPS uygulamaları gibi değil. Gerçekten gelişmiş ve kapsamlı özelliklere ve işlevlere sahip bir rota takip uygulaması arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde tamamlamanız gereken bir kaç adım var. Öncelikle kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından bazı yasal uyarıları okuyup işaretlemeniz bekleniyor. Daha sonra standart özellikleri seçmek ya da uygulamayı kendinize göre kişiselleştirmek size kalmış. İstediğiniz haritayı da indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haritaları indirebildiğiniz için internet bağlantısına ihtiyaç duymadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca ekstra harita indirmek isterseniz de uygulama içi satın almadan az bir ücret karşılığı indirebilirsiniz. Daha sonra gitmek istediğiniz noktayı ya da noktaları seçiyorsunuz ve uygulama sizin için bir kaç rota hesaplıyor. İstediğiniz rotayı seçiyor ve yolculuğunuza başlıyorsunuz.

Özellikleri:

  • Yüksek kalite 2D haritalar.
  • İnternet bağlantısı olmadan kullanabilme.
  • Birden çok durakla yolculuk planı yapabilme.
  • Sürükle bırak rota düzenleme imkanı.
  • Yürüme seçeneği.
  • Sosyal platformlarda paylaşma seçeneği.

iOS cihazlarınızda kullanmak üzere alternatif, kapsamlı ve ileri seviye bir rota takip ve yol tarif uygulaması arıyorsanız, CoPilot GPS uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR