Cumhuriyet Gazetesi iPad Version 1.0.6 (ios)

Cumhuriyet Gazetesi iPad Version

Cumhuriyet Gazetesi iPad Version
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sadece iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama ile Cumhuriyet Gazetesini günlük olarak takip edebilirsiniz.

Akıllı cihazlar popüler olmaya başladığından beri günlük hayatta yaptığımız birçok aktivite de bu cihazlara taşındı. Gazete ve dergi okumak da bu aktivitelerden bir tanesi. Bu duruma ayak uydurmak için aktif olarak faaliyet gösteren birçok gazete ve dergi mobil uygulamalarını üreterek okuyucularıyla mobil ortamda buluşmayı amaçlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cumhuriyet Gazetesi iPad Version da bu uygulamalardan bir tanesi ve adından da anlaşılacağı gibi sadece iPad cihazlar için indirilebiliyor. Bu uygulamayı iPad cihazınıza indirerek günlük haber akışını takip edebilir, en son haberlere ulaşabilir, farklı kategoriler arasında geçiş yapabilir ve ilgi alanınıza giren gelişmeleri zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Uygulama temiz bir arayüz üzerine inşa edilmiş ve herhangi bir sorun yaşatmıyor. Kategoriler arası geçiş oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Herhangi bir takılma veya hata söz konusu değil fakat bunlar ara sıra olabilecek durumlar o sebeple çok da rahatsız edici seviyelere ulaşacağını sanmıyorum.

Siz de Cumhuriyet gazetesi okuyucusuysanız veya farklı bakış açıları kazanmak için farklı gazeteler okumak istiyorsanız Cumhuriyet Gazetesi mutlaka uygulama listenizde yer almalı.

YORUMLAR