Cute Or Not

Cute Or Not
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cute Or Not evcil hayvan bakan kullanıcılara hitap eden bir fotoğraf paylaşma uygulaması.

Cute Or Not, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerine indirebileceğimiz bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama özellikle evinde hayvan besleyen kullanıcılara hitap ediyor. Cute Or Not üzerinde sevimli dostlarımızın resimlerini diğer kullanıcılarla paylaşabiliyoruz.

Uygulamayı ilk kullandığımızda Tinder kullanıyormuş hissine kapıldık. Kullanım olarak benzer özellikler sunuyorlar. Ekranımıza gelen görüntüler şayet hoşumuza giderse fotoğrafı sağa doğru kaydırmamız yeterli oluyor. Eğer beğenilerimize hitap etmiyorsa sola doğru sürüklememiz gerekiyor. Cute Or Not üzerinde paylaşılan sevimli dostlarımızın meşhur hatta fenomen olma olasılıkları çok yüksek. Paylaştığımız fotoğraflar ne kadar fazla kullanıcı tarafından beğenilirse o derece rozet kazanıyoruz. Açıkçası bu özellik insanda sürekli bir şeyler paylaşıp rozet kazanma isteği uyandırıyor.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz sosyal medya entegrasyonu Cute Or Not'ta da kullanılmış. Uygulama üzerinde paylaştığımız fotoğrafları Twitter, Facebook ve Pinterest gibi farklı platformlar üzerinde de paylaşma şansına sahibiz.

Genel olarak keyifli bir kullanım deneyimi sunan Cute Or Not her hayvanseverin hoşuna gidebilecek türden bir yapım. En önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.