Dediki

Dediki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dediki, televizyon severler için özel olarak hazırlanmış bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Dediki, televizyon severlerin birbirleriyle etkileşime geçmelerine imkan tanıyan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile o an izlediğiniz program için check-in yapabilir, insanların neler izlediklerine göz atabilir, programlara yorum gönderebilir, sizinle aynı tür programları izleyen kişiler takibe alabilirsiniz.

Doğuş Yayın Grubu tarafından sunulan Dediki uygulaması, televizyon izleyicilerine hitap eden sosyal bir platform. Türkiye'de yayın yapan tüm TV kanallarının içerisinde bulunduğunuz saat içerisindeki yayınlarını ana ekranınızdan takip edebilir, programla ilgili hem uygulam içerisinden hem de sosyal ağlardan yapılan yorumlara bakabilir, programı izlediğinize dair bildirimde bulunabilirsiniz. Yayında olanlar seçeneği ile içerisinde bulunduğunuz gün ve öbür günkü yayınları yayınlanma saatlerine göre filtreleyebilirsiniz. Arama işlevini kullanarak dizi, program ve kişilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizi, eğlence, spor, belgesel ve yaşam türündeki yayınlar kategorize edilmiş şekilde sizleri bekliyor.

Basit ve kullanışlı arayüze sahip Dediki, diğer tv severler ile etkileşime geçmek için ücretsiz üyelik gerektiriyor. E-posta adresi ve şifrenizi yazarak veya sosyal ağlarınızı bağlayarak kaydınızı oluşturabilir ve uygulamanın tüm işlevlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak iPhone kullanıcılarının beğenisine sunulan sosyal tv uygulaması Dediki, her televizyon izleyecisinin kesinlikle denemesi gereken bir mobil uygulama.

YORUMLAR