DocuSign Ink 2.4.4 (ios)

DocuSign Ink

DocuSign Ink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DocuSign Ink uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdaki tüm belgelerinizi hemen imzalayabilirsiniz.

DocuSign Ink uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak dökümanlarınıza imza atabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Sık sık döküman ve belge imzalamak zorunda kalıyorsanız ancak sürekli olarak bunları bastırmak ve yeniden taratmaktan hoşlanmıyorsanız, cihazınıza indirdiğiniz belgeleri direkt olarak DocuSign Ink sayesinde imzalayabilirsiniz.

eSign Act ile uyumlu olması nedeniyle uygulama içerisinde atacağınız dijital imzalar günlük hayatta da geçerli olacaktır ve imzalayabildiğiniz belge türleri arasında PDF dosyaları, ofis dosyaları ve aynı zamanda resim halindeki dökümanlar yer alıyor. İmzanızın formatı, rengi gibi ayarlamaları yapabildiğiniz gibi aynı anda karşınızdaki kişi ile imzalama yapma olanağınız da var.

Uygulama, e-posta adresinizdeki belgeleri direkt olarak alabiliyor veya diğer tüm mobil uygulamalarınızda yer alan belgeleri yine DocuSign Ink içerisine alabiliyorsunuz. Böylece cihazınızı bilgisayara bağlamaya gerek kalmadan tüm belgelere erişebilir, hemen imzanızı atabilirsiniz.

İmza tanımlaması yaptığınız ekran da oldukça kullanışlı ve sınırsız deneme yapmanıza imkan tanıyor diyebilirim. Dolayısıyla bir defa tanımladığınız imzanızı daha sonra istediğiniz kadar belge üzerinde kullanabilirsiniz. Belge ve imzalarınızı şifreli olarak bünyesinde tutması sayesinde iletişim sırasında ele geçirilmesini önleyebilen uygulamayı, sık sık hareket halindeyken belge, fatura, sözleşme gibi dökümanları imzalamak zorunda olanlara önerebilirim.

YORUMLAR