Download Expert

Download Expert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Download Expert, adından da anlaşıldığı üzere iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz müzik, video ve döküman indirmenizi sağlayan yararlı ve başarılı bir iOS uygulamasıdır.

Download Expert, iPhone ve iPad'lerinize yasak olarak video, müzik, film, iWork, Office ve PDF dökümanları indirmenizi sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır. Ücretli olmasına rağmen son derece kullanışlı ve yararlı olan Download Expert'i satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama dosyaları indirmekle yetinmeyerek açmanızı, görüntülemenizi ve organize etmenizi de sağlamaktadır.

Download Expert ile indirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz dosya türleri aşağıdadır:

 

  • Video dosyaları: .mov, mp4, .mpv, ve .3gp
  • Ses dosyaları: .aac, .mp3, .aiff, ve .wav
  • Dökümanlar: .pdf, .keynote, .numbers, .pages, .doc, .ppt, .xls, .rtf ve .txt
  • Resimler: .tiff, .tif, .jpeg, .jpg, .gif, .png, .bmp, ve .ico
  • Arşivler: .zip ve .rar

Donwload Expert tarayıcısı ile birlikte internet üzerinde istediğiniz içerikleri kolayca bulabilirsiniz. Sekmeleri destekleyen, yer imleri bulunan ve geçmişi görüntüleyebilen tarayıcı sayesinde internet üzerinde rahatça gezerek istediğiniz içerikleri indirmenizi sağlamaktadır.

Uygulama indirme işlem ve sıralarını kontrol etmenizi, durdurup devam ettirmenizi, indirilen dosyaları organize etmenizi ve görüntülemenizi sağlamaktadır. Bulduğunuz tüm içerikleri paylaşabilir veya Dropbox hesabınız ile senkronize edebilirsiniz.

Gelişmiş özellik ve fonksiyonlara sahip bir indirme yöneticisi arıyorsanız Download Expert'i iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR