Dracula 2 - The Last Sanctuary 1.1 (ios)

Dracula 2 - The Last Sanctuary

1.1
Dracula 2 - The Last Sanctuary
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Microids

Dracula 2 - The Last Sanctuary klasik macera oyununun yenilenmiş versiyonudur

Dracula 2 - The Last Sanctuary, Microids firmasının ilk olarak 2000 yılında bilgisayarlar için yayınladığı ve döneminde büyük beğeni kazanan point and click türündeki macera oyununun yenilenmiş ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

Derin bir hikayeyi başarılı bir anlatımla destekleyen serinin ikinci oyununda kahramanımız olan Jonathan Harker yine ampirler lordu Kont Drakula'nın peşine düşüyor. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda Jonathan, Transilvanya'ya yolculuk ederek eşi Mina'yı Drakula'nın elinden kurtarmıştı ve sonrasında beraber Londra'ya dönmüşlerdi. Fakat herşey bitti diye düşünürlerken Drakula'nın onları Londra'ya kadar takip ettiğine dair ipuçları bulurlar. Artık Jonathan Drakula'yı bulmak ve onu yok etmek zorunda olduğunu anlar. Biz de bu noktada maceraya ortak oluyoruz ve Jonathan'ı yöneterek zorlu bulmacaları ve tuzakları çözmeye çalışıyoruz.

Dracula 2 - The Last Sanctuary'nin iOS sürümü orjinal oyunun sadece basit bir kopyası değil. Dokunmatik ekranlarla uyumlu hale getirilen oyunun grafikleri de elden geçirilmiş ve yüksek çözünürlüklü ekranlarla uyumlu hale getirilmiş. Oyundaki sinematikler ve arkaplan çizimleri oldukça başarılı. Kolay kontrollere sahip olan Dracula 2 - The Last Sanctuary iOS cihazlarınızda size uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR