Duolingo 2.0.6 (ios)
Duolingo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    2,833

  • Üretici

    Duolingo

iPhone ve iPad'inizi kullanarak yabancı dil öğrenmek istiyorsanız en kolay uygulamalardan bir tanesi Duolingo ve tamamen ücretsiz.

Yabancı dil öğrenmek isteyenlerin gittikleri kurslar ve aldıkları kitapların yanında bol bol alıştırma yapmaları da en çok gerekenler arasında. Ancak günlük hayatın karmaşası arasında detaylı öğrenme ve alıştırma dosyaları ile uğraşmanın pek kolay olmadığını kabul etmek gerek. Bu nedenle yabancı dil öğreniminde akıllı telefon ve tabletler son yılların öne çıkanları arasındalar. Duolingo da iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmaktan keyif alacağınız bir yabancı dil öğrenme uygulaması.

İçerisinde İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca dillerine ait öğrenme programlarını barındıran uygulamanın kullanımı o kadar basit ki, arayüzüne hemen alışmak ve alıştırmaları yapmaya başlamak sadece bir kaç dakikanızı alıyor. Uygulamanın içerisinde öğrenmek istediğiniz dile ait farklı kategoriler yer alıyor ve farklı gramer konuları ile günlük hayata dair konuları barındıran bu kategorilerde ilerledikçe puanlar kazanmaya başlıyorsunuz.

Neredeyse tüm cümleler ve kelimeler için seslendirmelerin bulunması ise onu hem görsel hem de işitsel bir dil öğrenme aracı haline getiriyor. Kelime bulma, yazma, okuma, boşluk doldurma ve onlarca farklı türde alıştırma sayesinde bir yandan gramer bir yandan da kelime öğrenmek çok kolay.

YORUMLAR