edjing 2.2.2 (ios)
edjing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    176

  • Üretici

    DJiT

edjing, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullabileceğiniz ödüllü bir DJ uygulamasıdır.

iOS cihazlarınız iPhone ve iPad üzerinde kullanabileceğiniz ödüllü bir uygulama olan edjing, iOS cihazlarınızı adeta taşınabilir bir mix istasyonuna dönüştürüyor.

İçerisinde yer alan farklı DJ efektleri, mixer ve turntable sayesinde, profesyonel DJ'ler için bile gerçek bir çözüm sunan uygulama gerçekten sınıfının en iyileri arasındadır.

Favori şarkılarınızı mixlemek ve kendi müziklerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz edjing ile iTunes kütüphaneniz üzerinde bulunan müzikleri mixleyebileceğiniz gibi Deezer ve SoundCloud gibi müzik servisleri üzerinde yer alan müzikleri de kullanabilirsiniz.

Oldukça kolay kullanılabilir ve şık bir arayüze sahip olan uygulama, yeni başlayanlar kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir.

Mixlemek istediğiniz müzikleri uygulama içerisine eklemek için tek yapmanız gereken şey turntable grafikleri üzerine tıklamak ve iTunes kütüphaneniz, Deezer veya SoundCloud üzerinden istediğiniz müzikleri seçmektir.

Popüler DJ programlarında yer alan scratch, flanger, echo, loop, pitch, ekolayzır ve daha birçok efekti kullanıcılara sunan edjing içerisinde yer alan Automix özelliği sayesinde otomatik olarak kendi mixlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Tüm bu saydıklarımızın dışında kendi yapmış olduğunuz mixleri kaydederek, Facebook üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Mükemmel bir DJ uygulaması olan edjing'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

YORUMLAR