Eleman.net İş İlanları 1.0 (ios)

Eleman.net İş İlanları

1.0
Eleman.net İş İlanları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eleman.net İş İlanları, iOS platformu için geliştirilmiş popüler iş arama uygulamasıdır.

Eleman.net İş İlanları, yüzbinlerce kayıtlı firmanın yayınladığı iş ilanları arama uygulamasıdır. Nerede olursanız olun, hızlı ve pratik bir şekilde iş ilanlarına ulaşabileceksiniz.

Dijital ortamda yayınlanan iş ilanları, gazete sayfalarında yer alan ilanların yerini almış durumda. Birçok platform aracılığıyla, iş ilanlarına kolay bir şekilde ulaşıp, detaylı bilgi alabiliyorsunuz. İşte tam bu noktada, eleman.net’in mobil versiyonuyla aradığınız işi çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. İş tanımı, çalışmak istenilen şehir, çalışma şekli gibi kriterleri filtreleyip, karşınıza gelen ilanları inceleyebilirsiniz. Üyeliğiniz varsa, kayıtlı özgeçmişiniz üzerinde güncelleme yapabilir ya da yeni bir özgeçmiş gönderebilirsiniz. Firmaların sizin hakkınızda detaylı bilgi alabilmesi için özgeçmişinizi kaydetmeniz önemlidir.

Uygulamada, firmalar hakkında detaylı bilgiler de alabiliyorsunuz. Merak ettiğiniz firmaların profilini inceleyerek, iletişim bilgilerine, firmanın tarihçesine ve sunmuş olduğu tüm ilanları görebilirsiniz. İlgili firmaya iş başvurusu yapmışsanız, başvurunuzun durumunu da öğrenebilme imkanı sunuluyor. Bu pratik ve modern uygulama, iOS işletim sistemli cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuş durumda.
 

YORUMLAR