Emoji Me Face Maker 2.22 (ios)

Emoji Me Face Maker

Emoji Me Face Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoji Me Face Maker uygulamasıyla size benzeyen emoji karakterleri oluşturabilirsiniz.

Emoji Me Face Maker uygulamasında iOS cihazlarınız üzerinden isterseniz kendiniz için, isterseniz de arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için emojiler oluşturabilirsiniz.

Kendi emojilerinizi yaratmanızda kolaylık sağlayan Emoji Me Face Maker uygulamasında, kendiniz veya bir başkası için harika emojiler oluşturabiliyorsunuz. Onlarca yüz, saç, göz, dudak ve ten rengi seçenekleri sunan uygulamada herhangi bir fotoğraftan ilham alarak en uygun emojileri kolayca oluşturabilmeniz mümkün. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan uygulamada deneme-yanılma yoluyla size son derece benzeyen bir emoji oluşturabilirsiniz.

Emojilerinizi oluşturduktan sonra onlarca çıkartma seçeneği arasından dilediğinizi kullanabilme imkanı da sunan Emoji Me Face Maker uygulamasında, ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dilediğiniz metinleri emojilere ekleme ve bu emojileri iMessage, Facebook, Instagram ya da benzer uygulamalar üzerinden gönderebileceğiniz Emoji Me Face Maker uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR