Essential Anatomy 5.0 (ios)

Essential Anatomy

5.0
Essential Anatomy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnsan anatomisini yakından öğrenmek için hazırlanmış 3 boyutlu bir modelleme uygulaması arıyorsanız Essential Anatomy işinize yarayacaktır.

İnsan bedenini tüm ayrıntılarıyla incelemenizi sağlayacak eğitim amaçlı bir uygulama arıyorsanız Essential Anatomy size oldukça iyi gelecektir. iOS cihazları için çıkmış bir uygulama olan Essential Anatomy, beşinci sürümüyle birlikte daha fazla detay ve kullanım kolaylığını hizmet hanesine eklemeyi başarıyor. Özellikle sağlık sektöründe çalışmak isteyen çocukların ve eğitimini tıp alanında gerçekleştiren öğrencilerin işine yarayacak olan bu uygulama size ihtiyaç duyduğunuz tüm detayları sunuyor.

Cilt, damarlar, sinir ve kas dokuları, kemikler ve iç organlar konusunda detaylı bir analiz yapmanızı mümkün kılan bu uygulama ile latince isimler eşliğinde incelediğiniz yerleri 360 derecelik açıyla inceleyebiliyorsunuz. Bir başka güzellik de her defasında bedenin tamamnını çevirmek zorunda kalmamanız. İnsan vücudunu kapsayan farklı anatomik bölgeler eşliğinde her ayrılmış sektörü yakın plandan inceleme şansınız mevcut. iPad veya iPhone fark etmeksizin cihaza göre optimize edilmiş görüntü oranları oldukça başarılı ama asıl şaşırtan şey son derece kaliteli olan grafikler. iOS üzerinden bu kadar gelişmiş grafikleri uygulamayaı kullanmadan önce siz de beklemeyeceksiniz ama bir kere dolaşmaya başladığınızda bilim kurgu filmlerinden çıkma bir cihaz kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Mobil cihazınız için indirirken sizden para talep eden bu uygulama ne yazık ki ücretsiz değil, ancak talep ettiği fiyat göz önünde bulundurulacak olursa oldukça hesaplı ve bir o kadar da kullanışlı bir uygulama ile karşı karşıyayız. Eğitim ve hobi amaçlı olarak insan anatomisiyle ilgileniyorsanız Essential Anatomy sizin için bir olmazsa olmaz.

YORUMLAR