ETA 2.0.0 (ios)

ETA

ETA
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    60

  • ÜRETİCİ

    Eastwood

ETA, siz araba sürerken size profesyonel olarak asistanlık yapabilen başarılı ve gelişmiş bir iOS navigasyon uygulaması.

ETA, araba ile sürüş yaparken iPhone ve iPad üzerinde size yardımcı olabilen, gideceğiniz yönü söyleyen ve sürüş sürenizi hesaplayan profesyonel ve gelişmiş bir iOS navigasyon uygulaması.

Araba ile yaptığınız tüm yolculukları kaydederek daha sonra kontrol etmenizi sağlayan uygulama, böylece aylık ya da farklı bir periyodik süre aralaığında ne kadar araç kullandığınızı ortaya çıkarabiliyor. Siz arabayı sürerken size gideceğiniz rotayı gösteren uygulama, aynı zamanda trafik ile ilgili de bilgileri harita üzerinde sunuyor. Böylece yolunuzu değiştirip değiştirmemeniz gerektiğini öğrenebiliyorsunuz.

Son derece basi bir kullanıma sahip olmasına rağmen oldukça yararlı ve gelişmiş bir uygulama olan ETA sayesinde arabanız ile daha rahat yolculuklar yapabilirsiniz çünkü gideceğiniz yolu bilmeseniz bile ETA kolayca gidebilmenizi sağlıyor.

Araç sahiplerine özel olarak geliştirilen uygulama ücretli fakat yaklaşık 4 TL civarında olan ücretinin bu uygulama için değeceğini düşünüyorum. Tasarım konusunda da pek çok rakibinden üstün olan ETA ile araba sürme deneyiminizi geliştirin ve konforlu yolculuklar yapın.

YORUMLAR