Eurovision Song Contest 1.2 (ios)

Eurovision Song Contest

1.2
Eurovision Song Contest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    92

  • Üretici

    digame mobile GmbH

Eurovision Song Contest, iOS için geliştirilen Eurovision şarkı yarışması resmi uygulamasıdır.

Eurovision Song Contest iOS resmi uygulaması, her yıl düzenlenen ve dünya genelinde 100 milyondan fazla insan tarafından izlenmekte olan ve birçok ülkeden birçok farklı sanatçının katıldığı geleneksel ses yarışması için hazırlanmıştır.

Uygulama sayesinde Eurovision Şarkı Yarışması'yla ilgili son gelişmeler, ulusal seçim sonuçları, dedikodular, özel röportajlar, fotoğraflar ve videolar sürekli olarak elinizin altında olacak.

1956 yılından günümüze kadar devam etmiş olan bu köklü şarkı yarışmasıyla ilgili bilmek istediğiniz herşeye ulaşabileceğiniz bu başarılı uygulamayı özellike Eurovision yarışmasını takip etmekten keyif duyan kullanıcılarımızın çok seveceğine eminim.

Yarışma esnasında akıllı telefonunuzu elinize alarak Eurovision Song Contest uygulaması sayesinde o an sahneden olan şarkıcının şarkısı, şarkı sözleri, kişisel bilgileri, hangi ülkeden katıldığı gibi birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Eurovision Şarkı Yarışması'nı takip etmekten keyif alan tüm kullanıcıların, Eurovision için özel olarak hazırlanmış bu resmi uygulamaya telefonlarında yer vermelerini öneririm.

YORUMLAR