Everest

Everest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everest, kendiniz için belirlediğiniz kişisel hedeflerin yönetimini yapabileceğiniz popüler gelişim takip uygulamasıdır.

Everest, dünya üzerindeki en başarılı ve popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilmenize rağmen uygulama içerisinde kullanabileceğiniz bir çok yararlı özellik bulunmaktadır. iPhone, iPad ve iPod kullanıcılarının ücretsiz olarak cihazlarına indirebileceği uygulama iOS 7 içinoptimize edilmiştir. Bu yüzden uygulamayı yüklemeden önce cihazınızda iOS 7 yüklü olduğundan emin olmalısınız.

Everest uygulamasının hazırlanma sebebi ise, kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek için size yardım etmek ve daha rahat bir yaşantıya sahip olmanızdır. Bu yararlı uygulamayı herhangi bir kişisel hedefiniz veya başka bir amaç için kullanabilirsiniz.

Örnek verecek olursak, yabancı bir dil öğrenmek, dünya turuna çıkmak, zayıflamak, kitap yazmak veya gitar çalmayı öğrenmek gibi hedefler belirleyerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Genel anlamda bu hedeflere ulaşabilmeniz için gerekli verimliliğiniz arttıran Everest, daha iyi organize olmanızı sağlıyor. Koyduğunuz hedeflerdeki ilerleme durumunuzu taip edeceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hedefler belirleme ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürme
  • Koyduğunuz hedeflerdeki ilerleme durumunuzu takip etme
  • Fotoğraf çekme ve küçük notlar alma
  • Hedeflerinizi belirli parçalara bölerek düzenli ilerleme sağlama
  • Yeni alışkanlıklar edinme

YORUMLAR