Family Locator 9.1.1 (ios)

Family Locator

Family Locator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    Life360

Family Locator, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

Family Locator, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır. Uygulama dünya çapında 50 milyona yakın kullanıcı tarafından indirilmiş ve kullanılan en popüler güvenlik uygulamalarından birisi diyebilirim.

Adından da anlayabileceğiniz gibi Family Locator, aile üyelerinin o anki konumlarını tespit etmek için kullanılan bir uygulama. Özellikle kadınlar ve çocukların bu uygulamadan çok fazla faydalanabileceğini düşünüyorum.

Çocuğunuz varsa ve dışarı çıktığı zaman başına bir şey gelebileceğinden endişe ediyorsanız veya yalnız yaşayan bir kadınsanız ve kendi güvenliğinizle ilgili tereddütleriniz varsa bu uygulama gerçekten işinize yarayabilir.

Family Locator uygulaması ile aile üyelerinizi veya eğer isterseniz arkadaş, iş arkadaşı, takım üyesi, sevdikleriniz gibi insanları davet ederek farklı gruplar kurabiliyorsunuz. Ardından da bu insanların GPS ile o anki konumlarını takip edebiliyorsunuz.

Uygulama ile aynı zamanda bu gruplardaki insanlarla direk olarak sohbet edebiliyorsunuz. Diyelim ki çocuğunuz okuldan sonra arkadaşına gideceğini söyledi, arkadaşının evine vardığı zaman bildirim alabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise panik butonuna sahip olması. Panik butonu ile kendinizi tehlikede hissettiğiniz anda bu butona dokunarak konumunuzu ve tehlikede olduğunuzu bildiren bir mesajı çevrenizdeki insanlara gönderebiliyorsunuz. Ayrıca anında 155'i de arayabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise Türkçe desteğine sahip olması. Bununla birlikte şık ve temiz arayüzü ile de dikkat çekiyor. Kısacası eğer bir güvenlik uygulaması arıyorsanız Family Locator'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR