Fıkra Anlat

Fıkra Anlat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fıkra Anlat ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir fıkra kaydetme uygulamasıdır. Uygulama ile kaydettiğiniz fıkraları başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

Fıkra anlatmak gerçekten zor bir iş. Dinlemesi keyifli olsa da anlatabilmek için gerçekten yetenek ve çaba istiyor. Çok komik fıkralar kötü anlatımlar yüzünden güldürmeyi bırakın tebessüm bile ettiremiyor. Eğer siz güzel fıkra anlatabildiğinizi düşünüyorsanız bu uygulama tam size göre!

Fıkra Anlat son zamanların en eğlenceli uygulamalarından bir tanesi. Fıkra Anlat'ı kullanarak fıkra anlatıp kaydedebilir ve kaydettiğiniz fıkraları uygulamanın diğer kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz. Kullanıcıların kendi sesleriyle kaydedilen bu fıkralar gerçekten çok eğlenceli oluyor. Fıkrayı sesli olarak dinlemek her zaman okumaktan daha iyidir. Duygu aktarımını maksimuma çıkaran sesli kayıt yöntemi ile eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Uygulamada Kısa, Temel, Nasreddin Hoca, Erkek-Kadın, Hayvan, Okul, Meslek, Yöresel ve diğerleri gibi farklı kategoriler bulunmakta. Bu kategorilerden dilediğinizi seçerek fıkra anlatmaya veya anlatılmış fıkraları dinlemeye başlayabilirsiniz. Facebook ve Twitter desteği de sunan Fıkra Anlat, gülmek ve eğlenmek isteyen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR