Filtery One Touch

Filtery One Touch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Filtery One Touch hem kolay kullanım özellikleri hem de kapsamlı filtre seçenekleriyle dikkat çeken bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Filtery One Touch iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf filtreleme uygulamasıdır. Aslında uygulama marketlerde fotoğraf düzenleme ve filtreleme kategorisinde çok sayıda seçenek mevcut. Fakat bunların birçoğu ya kullanıcıların kafasını karıştıracak derecede zor ya da yetersiz özelliklere sahip.

İncelemesini gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ise hem kolay kullanım özelliklerine sahip hem de bir o kadar da kapsamlı. Fotoğraflarınızı daha güzel kılmak için ihtiyacınız olan her türlü filtre bu uygulamada mevcut. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz fotoğrafı albümünüzden seçmek ve size sunulan filtreleme seçenekleri arasından birini seçmek.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Filtery One Touch’ta da sosyal medya desteği sunulmakta. Bu özelliği kullanarak oluşturduğunuzu fotoğrafları sosyal medya kanalalrı üzerinden takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Uygulamada şık ve sade bir arayüz tercih edilmiş. Fotoğrafları eklemek ve filtreleri seçmek birkaç basit hareketle gerçekleştirilebiliyor. Yani teknik bilgiye sahip olmanız gerekmiyor.

Fotoğrafçılığa merakınız varsa ve özellikle Instagram’da sunulan filtreleri yetersiz buluyorsanız Filtery One Touch’ı kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR