Flashlight by Rik 2.0.3 (ios)

Flashlight by Rik

Flashlight by Rik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flashlight by Rik uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızın flaş lambalarını acil durumlarda ışık kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Flashlight by Rik uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir flaş ışığı uygulaması ve mobil cihazlarınızın kamera ışığını kullanarak karanlık ortamlarda kolayca görebilmenize yardımcı oluyor. Her ne kadar aynı işleve sahip olan onlarca farklı uygulama olsa da, bu uygulamaların genelinde çok sayıda reklam bulunuyor veya tüm fonksiyonları tam doğru olarak çalışmıyor.

Flashlight by Rik ise hem reklam içermiyor hem de çalışırken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor. Dolayısıyla flaş ışığınızı hiç bir sınırlama ya da limit olmadan kullanabiliyorsunuz. Varolan farklı seçeneklerden faydalanarak ayarlarınızı kaydetmek de mümkün ve böylece her defasında uygulamayı açtığınızda farklı ayarlar yapmanıza gerek kalmıyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Anında açılma ve kapanma özellikleri
  • Acil durumlar için SOS modu
  • Sinyal ışıkları seçenekleri
  • Morse kodları ile ışıklandırma
  • Kolay kullanılır arayüz

Uygulama başarıyla çalışsa da flaş ışığını çok uzun sürelerle açık tutmak pek önerilmiyor. Zira bu ışıklar kısa sürelerle çalışmaya göre üretildikleri için yarım saati aşan kullanımlarda fiziksel olarak zarar görmeleri mümkün olacaktır. Eğer acil durumlar için kullanılabilecek alternatif bir flaş ışığı uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR