FLO

FLO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FLO uygulaması ile ünlü markaların ayakkabı, çanta, giyim ve aksesuar ürünlerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

FLO Ayakkabı, kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz için satın alabileceğiniz çok sayıda ayakkabı ve aksesuar içeren bir alışveriş uygulamasıdır. Onlarca ünlü markanın en yeni ürünlerini ve indirimdeki ürünlerini bulabileceğiniz uygulama 50 TL ve üzeri alışverişleriniz için ücretsiz kargo fırsatı da sunuyor.

Ayakkabı, çanta, aksesuar, spor aksesuar ve giyim kategorileriyle 3000 çeşitten fazla ürün sunan FLO’nun resmi iPad uygulaması, her an her yerde alışveriş yapma imkanı sağlıyor.
Tek bir mağazada bulamayacağınız kadar ürünü toplayan uygulama herkesin kullanabileceği kadar basit ve sade arayüz ile geliyor. Diğer alışveriş uygulamalarındaki gibi erkek, kadın, çocuk kategorilerinin yanı sıra çanta, spor, aksesuar bölümleri bulunuyor. Yeni sezon ürünler haricinde indirime girmiş ürünlerin bir arada sunulduğu outlet, ünlü markaların ürünlerini uygun fiyata sunuyor.

Eşinize şık bir çanta, çocuğunuza şirin mi şirin bir ayakkabı veya kendinize bir saat... FLO Ayakkabı uygulamasında her yaş grubunda kişiye ve tarza uygun ürün bulunuyor.

YORUMLAR