Folder Lock 2.1.4 (ios)

Folder Lock

Folder Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    139

  • Üretici

    New Softwares

Folder Lock uygulaması sayesinde özel dosyalarımızı güvene alabiliyoruz.

Güvenlik, günümüzde birçok kullanıcı için birincil öneme sahip. Geliştiriciler de bu durumu göz önüne alarak kullanıcıların güvenlik kaygılarını en aza indirmek amacıyla çeşitli uygulamalar geliştiriyorlar.

Folder Lock, kullanıcıların güvenliğini maksimuma çıkartmak ve kişisel dosyalarının başkaları tarafından izlenmesini engellemek amacıyla tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanabilecğeimiz bu uygulama sayesinde fotoğraflarımızı, videolarımızı, notlarımızı, şifrelerimizi, banka bilgilerimizi, iş belgelerimizi ve dokümanlarımızı kilitli kasa içerisinde tutabiliyoruz.

Uygulamada çok sayıda özellik ve kişiselleştirilebilir seçeneğe yer verilmiş. Bu sayede uygulamayı çalışmasını istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Uygulamanın en iyi taraflarından birisi de yanlış şifre girilmesi durumunda ön kameradan fotoğraf çekmesi. Bu sayede telefonumuzu kimin karıştırdığını görebiliriz.

Hırsızlara ve telefonumuzu izinsiz kurcalayanlara karşı kullanabileceğimiz ideal bir uygulama. Sizin de güvenlik kaygılarınız varsa Folder Lock'a göz atmalısınız.

YORUMLAR