Follow Back

Follow Back
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Follow Back, popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinde daha fazla takipçiye sahip olmanızı sağlayacak ücretsiz bir iOS uygulaması.

Follow Back, Instagram hesabınızı diğer kullanıcılara karşı reklamlayan ve böylece daha fazla takipçi kazanmanızı sağlayan ücretsiz bir iPhone ve iPad uygulaması. Facebook ve Twitter'dan sonraki en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi haline gelen Instagram üzerinde bildiğiniz üzere takipçi sayısı arttırmak pek kolay bir iş değil. Özellikle gerçek takipçiler kazanmak gerçekten zor fakat bu ve bunun gibi uygulamalar sayesinde takipçi sayınız kısa sürede büyük artışlar gösterebiliyor.

Instagram kullanıcılarını paylaştıkları fotoğraf ve videolara göre sınıflandırarak birbirlerinin ilgilerini çekebilecek paylaşımlarda bulunan kullanıcıları eşleştiren ve böylece takip sayısını arttırma oranını yükselten Follow Back, bu kategoride işini en iyi yapan uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Follow Back ile aynı işi yapan yüzlerce uygulama olmasına rağmen, hepsi aynı şekilde çalışmıyor ve malesef hepsi sizi istediğiniz sonuçlara ulaştırmıyor.

Tamamen kullanıcılara bağlı olarak çalışan uygulama hiç bir şekilde size garanti sunmuyor. Bunun anlamı takip sayınız x kadar artacak gibi bir sonuç ortaya çıkmaması fakat uygulama takipçi sayınızı arttırabilmek adına başarılı bir şekilde çalışıyor diyebilirim.

Uygulama üzerinde ne kadar takip yaparsanız o kadar altın kazanıyorsunuz ve bu altınları da diğer kullanıcıların sizin profilinizi görebilmeleri için kullanabiliyorsunuz. Fakat takip edip etmeyecekleri ya da takip ettikten sonra takibi bırakıp bırakmayacakları kesinlikle garanti değil. Instagram kullanıcıları arasında doğal bir takipçi sayısı arttırma köprüsü kuran uygulama, ortak alanlara sahip kullanıcıları bir araya getirip başarı yüzdesini de arttırıyor.

Siz de Instagram da daha fazla kişi tarafından takip edilmek istiyorsanız mutlaka bu uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca ücret karşılığında altın da satın alarak takipçi sayısı arttırma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

YORUMLAR