Framatic Mess 1.6 (ios)

Framatic Mess

1.6
Framatic Mess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Framatic Mess uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza efektler ekleyebilir, daha sonra sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.

Framatic Mess uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınızı düzenlemek ve onları çok daha güzel hale getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve sahip olduğu uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde çok daha fazla özelliğe erişme imkanı doğuyor. Uygulamanın kullanımı pek zor değil ve bu sayede fotoğraflarınızı çektikten hemen sonra düzenleme işlemlerine başlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde olan düzenleme seçeneklerine göz atmak gerekirse;

  • Onlarca farklı şablon ve çerçeve
  • 20'den fazla dolgu ve doku
  • Hazır yazılı mesajlar ekleme
  • Profesyonel film efektleri
  • Çerçeveler ile daha etkileyici görünüm

Uygulamada bulunan efektler, filtreler ve diğer resim güzelleştirici özellikler hemen uygulanabiliyorlar ve böylece sonuçları anında görebiliyorsunuz. Gerçekleştirdiğiniz değişikliklerin ardından fotoğraflarınızı dostlarınızla sosyal ağlar üzerinden de paylaşmanız için gerekli paylaşım butonları uygulama içerisine dahil edilmiş.

Her ne kadar standart ücretsiz sürümde yeteri kadar araç olsa da bunların sayısını yüzlere çıkarmak için kullanabileceğiniz satın alma seçeneklerine de göz atmayı unutmayın. Eğer klasik fotoğraf düzenleme uygulamalarının dışında bir seçenek arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR