Free Graphing Calculator 6.10 (ios)

Free Graphing Calculator

Free Graphing Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için gelişmiş, bilimsel ve grafik hesap makinesi uygulaması.

Free Graphing Calculator uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında kullanabilecekleri ücretsiz hesap makinesi uygulamalarından bir tanesi. Ancak diğer sıradan hesap makinesi uygulamalarının aksine hesaplamalarınızı bilimsel grafiklere dökmek için kullanabiliyor ve böylece raporlar, akademik makaleler gibi farklı dökümanlar için içerik üretebiliyorsunuz.

Standart hesap makinesi işlemlerinin yanında bilimsel hesaplamalar ve terimlere de olanak tanıyan uygulamada aritmetik hesaplamalar, integral, permütasyonlar, faktöriyeller ve diğer tüm işlemleri yapabilir, böylece tüm matematik işlemlerini eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Uygulamada eşitliğinizi yazdıktan sonra direkt olarak bunu grafik halinde görüntüleyebilirsiniz. Tek bir grafikte dört eşitliğe kadar izin vermesi sayesinde karşılaştırmalar yapmak ve çoklu eğriler çizmek de mümkün. Aynı zamanda yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliklerini kullanarak tüm detayları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz.

Dünya üzerindeki çeşitli ülkelerde farklı ölçüm birimleri kullanıldığı için bunların arasında geçişler yapmak zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Free Graphing Calculator'da bu farklı birimler arasındaki dönüşümleri de kolayca gerçekleştirebilir ve yazdıklarınızın diğer ölçüm birimlerindeki karşılıklarını da görebilirsiniz.

Gelişmiş hesap makinesi ve grafik hazırlama özelliklerine ihtiyaç duyanların denemesi gereken ücretsiz uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR