FX Photo Studio

FX Photo Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    155

  • Üretici

    MacPhun LLC

FX Photo Studio uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda en kolay yoldan fotoğraflarınıza filtre ve efektler ekleyebilirsiniz.

Son zamanlarda fotoğraf ve resimlerin tüm özellikleri üzerinde oynamalar gerçekleştirebilen düzenleme uygulamalarının oldukça revaçta olduğunu söyleyebilirim ancak pek çok kullanıcı bu kadar gelişmiş uygulamaları kullanmayı oldukça zor buluyor ve bu nedenle FX Photo Studio uygulaması ile bu dertten kendinizi kurtarabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlar için yayınlanan uygulamanın direkt olarak filtre ve efektler üzerine şekillenmiş olması sayesinde onlarca farklı düzenleme seçeneği arasında boğulmak zorunda değilsiniz diyebilirim.

Uygulamanın içerisinde neredeyse 200 adet farklı filtre ve efekt yer alıyor. Böylece tek bir fotoğrafınız üzerinde bunların hepsini deneyebiliyor ve en iyi sonucu alana kadar önizlemesini de görebiliyorsunuz. Ayrıca güncellemeler sırasında bu filtre adedinin giderek arttığını da belirtmeden geçmemek gerekli.

Efektleri kullanarak çizimler yapmak ve böylece resimlerin sadece belli bölgelerini değiştirmek de uygulamanın sunduğu yetenekler arasında. Tabii ki daha iyi bir ışıklandırma ve görünüm için parlaklık, kontrast, renk dengesi gibi pek çok temel değer üzerinde oynamalar gerçekleştirilebiliyor.

Fotoğraflarınızın üzerinde insanlara mesajlar göndermek isterseniz konuşma baloncukları, imzalar ve damgalar da oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınız hazır olduktan sonra onları dostlarınız ve ailenizle paylaşabilmeniz için kullanabileceğiniz sosyal ağ paylaşım butonları da FX Photo Studio içerisinde mevcut.

Eğer hızlı bir şekilde çok sayıda filtre ve efekti hemen fotoğraflarınıza eklemek istiyorsanız kullanabileceğiniz en düzgün uygulamalardan birisi olarak göz atabilirsiniz.

YORUMLAR