Geek Watch 1.0 (ios)

Geek Watch

1.0
Geek Watch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple Watch ekranında temayı değiştirmenize yarayan ve iOS cihazlarıyla uyumlu ücretsiz bir uygulama.

iPhone ve iPad kullanıcısıysanız belki de mobil cihazınızın hesap makineli bir saate dönüşmesi sizin için bir anlam ifade etmeyecektir. Ne var ki, Geek Watch isimli uygulamanın hünerleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Apple Watch kullanıcısıysanız indirmiş olduğunuz bu uygulama ile almış olduğunuz verileri saatinize aktarıp tema değişikliklerini bileğinizdeki daha ufak cihaza aktarabiliyorsunuz.

Teknolojinin son ürününe sahip olsanız da CASIO saatlerinin klasik 80'ler görünümüne aş eriyorsanız bu uygulama ile özleminizi sonlandırabiliyorsunuz. Çünkü, sunmuş olduğu farklı renk şeçenekleriyle altından pembeye kadar hesap makinesi panelli dijital saat ekranı görünümü artık size ait olacak. Alıntı yapmış olduğunu gizleme kaygısı olmayan uygulama ekibi CASIO fontlarına GEEKIO yazısı koyup bir saygı duruşunu gerçekleştirmiş durumdalar. Bunun sonrasında önemli olan soru, sizin de aynı tutkuya sahip olup olmadığınız. Eğer olumlu bir cevap veriyorsanız beklentileriniz karşılanacaktır.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama işletim sisteminin oldukça yeni olmasını talep ediyor. Dolayısıyla iOS 8.2'nin altında kalan bir versiyon kullanıyorsanız saat ile iletişim kurma ihtimaliniz oldukça düşecektir. Retro sevenler bu ücretsiz uygulamayı denemek isteyebilirler.