Getsy

Getsy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Getsy, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir moda ve alışveriş fırsatları uygulamasıdır.

Getsy, moda ve trendleri takip eden kullanıcıların çok hoşuna gidecek bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, moda direktörleri tarafından her gün yenilenen koleksiyonlara göz atacak ve moda zevkinize uygun ürünleri bulabileceksiniz. Kolay ve hızlı kullanımıyla dikkat çeken uygulamada tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünleri sağa, beğenmediklerinizi de sola kaydırmak. 

Tinder gibi bir konsepte sahip olan Getsy, kullanıcılara mükemmel bir deneyim yaşatıyor. Modada olup bitenleri keşfedebileceğiniz uygulama, ürünleri bulmanıza ve alışverişi yapmanıza da olanak tanıyor. Güçlü bir algoritması olan Getsy'nin en sevdiğim özelliği beğendiğiniz ürünleri sağa, beğenmediklerinizi de sola kaydırabilmeniz diyebilirim. Zira bu ürünler bizim için uygulama içerisinde saklanıyor ve indirime girdiğinde haber veriliyor. Sizin zevklerinizi de anlayabilen Getsy, çok takip edilen moda yazarlarının kombinlerini karşınıza getiriyor ve kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Getsy Uygulamasının Özellikleri

  • Beğenilen ürünler indirime veya stoğa girdiğinde bilgilendirme
  • Kombin oluşturma aracı
  • Moda direktörleri tarafından seçilen ürünler
  • Ünlü bloggerların hazırladığı kombinler
  • Kombin yarışmaları ve hediye kazanma imkanı
  • Gelişmiş filtreleme özellikleri
  • Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın kombinlerini görebilme

Henüz yeni çıkmasına rağmen çok başarılı bir uygulama olan Getsy'i ücretsiz indirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha da gelişecek uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm.