Ghost Effects

Ghost Effects
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghost Effects uyuglamasını kullanarak fotoğraflarımıza hayalet efektleri ekleyebiliyoruz.

Fotoğraflarınıza hayalet efektleri ekleyerek arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtmak istiyorsanız Ghost Effects mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Hem iPad'lerimize hem de iPhone'larımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Ghost Effects'i kullanarak çektiğimiz fotoğraflara korkunç hayalet efektleri ekleme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamada sunulan özellikler her seviyeden kullanıcı tarafından sorunsuzca kullanılabilecek türden. Çok karmaşık prosedürlere girmeden efektleri anında ekleyebiliyoruz. 78'den fazla efekt bulundurması uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi. Üstelik efektleri ekledikten sonra herhangi bir reklam veya uygulamanın adı da fotoğrafın herhangi bir yerine yerleştirilmiyor.

Ghost Effects'te aynı fotoğraf üzerine birden fazla hayalet efekt ekleme şansına da sahibiz. Şayet eklediğimiz hayaletler fotoğraftaki kişinin üzerine denk geliyorsa silgi aracıyla gerekli bölümleri silebilir ve hayaletin arkadaymış gibi görünmesini sağlayabiliriz.

Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya kanalları üzerinde arkadaşlarınızı şaşırtabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Ghost Effects'i denemek isteyebilirsiniz.

YORUMLAR